DESENLİ KUMAŞTAN KOLAY BEBEK ÖNLÜĞÜ YAPMAK

Desenli kumaştan kolay bebek önlüğü yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasında kısa sürede sizde harika önlükler yapabilmeyi öğrenebileceksiniz. Bebeğiniz veya küçük yaşta çocuğunuz varsa onlara çok şirin ve güzel bebek önlükleri yapabilirsiniz.

Daha önce de keçeden bebek önlüğü yapmak için güzel bir çalışmanın anlatımını paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere anlatımlı bebek önlüğü nasıl yapılır diyenler için paylaştığım güzel çalışma da harfiyen ne yapmanız gerektiği belirtiliyor.

Desenli kumaşı kendi zevkinize göre veya bebeğinizin yada çocuğunuzun kıyafetine uyumlu bir şekilde de yapabilirsiniz. Bu çalışmadan farklı renklerde ve motiflerde yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Kolay yapılan birçok çalışmayı sitemizde bulabileceğiniz gibi bebekler için de yapılan birçok çalışmayı anlatımlı bir şekilde hem bu yazımın altında, hem de ilgili kategorilerde bulabilirsiniz.

 
 

Desenli kumaştan kolay bebek önlüğü yapmak için paylaştığım çalışmanın adımlarını uygulayarak temin ettiğiniz malzemeden kısa sürede sizde aynısını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

desenli-kumastan-kolay-bebek-onlugu-yapmak

 

KAUÇUK KUMAŞTAN KOLAY PATİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kolay patik yapmak, kauçuk kumaştan patik yapmak ve kauçuk patik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir