DESENLİ KUMAŞTAN KURDELE TOKA YAPMAK

Desenli kumaştan kurdele toka yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını beğeneceksiniz. Kısa sürede yapımını öğrenip, sizde aynısını yapmaya başlayacaksınız. Böyle çalışmaları hem seviyorum. Hem de güzel oldukları için her türlü kıyafet kombin fikirlerinde işimize yarıyorlar.

Desenli kumaş yerine kendi evinizde değerlendirmek istediğiniz kumaşları da kullanabilirsiniz. Bu sadece yapılmış bir örnek ve yapımını gösteriyorlar. Sizde aynısını yapabilir ve yaparken keyif alabilirsiniz. Anlatımlı desenli kumaş kurdele toka çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştım.

Hem kelebek şeklinde hem de kurdele şeklinde yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu tür çalışmaları dikişsiz de yapabilirsiniz. Daha önce dikişsiz kelebek toka yapmak için bir anlatım paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta bu yazımızın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Onlara da göz atmayı kesinlikle unutmayın.

 
 

Bu güzel çalışma aşamalı ve her bir aşamasını inceleyerek sizde kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

desenli-kumastan-kurdele-toka-yapmak

 

TIĞ İŞİ KARE BATTANİYE ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi battaniye motifleri, tığ işi battaniye örneği ve tığ işi kare battaniye hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir