DESENLİ KUMAŞTAN OYUNCAK PENGUEN YAPMAK

Desenli kumaştan oyuncak penguen yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Oyuncak penguen yaparak çocuklarınızı mutlu edebilir ve evinizi de güzelleştirecek güzel süs eşyalarına sahip olabilirsiniz.

Bu tür oyuncak çalışmaları ile sevdiklerinizi de mutlu edebilirsiniz. Anlatımlı oyuncak yapımıyla ilgili paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak, bu güzel oyuncağı da yapmayı denemelisiniz. Desenli kumaştan yapabilir veya sade tek renk kumaştan da yapabilirsiniz.

Desenli kumaştan oyuncak penguen yapmak için paylaştığım çalışma da şablon da yer alıyor. Anlatımlı şablonda ki gibi sizde evinizde kumaş malzemesi ile çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Adım adım oyuncak penguen yapabilir ve keyifle evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı oyuncak çalışmaları her zaman keyif verici çalışmalar olmuştur. Hem kısa sürede yapabilirsiniz. Hem de eğlenerek çocuklarınıza çok güzel kolay oyuncaklar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel oyuncak çalışmasının örneği ve anlatımlı çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

desenli-kumastan-oyuncak-penguen-yapmak

 

ANLATIMLI TIĞ İŞİ PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım patik yapmak, anlatımlı patik modeli nasıl yapılır ve anlatımlı patik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir