DESENLİ KUMAŞTAN YASTIK KILIFI HAZIRLAMAK

Desenli kumaştan yastık kılıfı hazırlamak için paylaştığımız bu güzel örnek belki işinize yarayabilir. Bu tür fikirler sayesinde sizde evinizde yastıklarınıza yüz yapabilirsiniz. Anlatımlı kumaş yastık yüzü hazırlamak için daha önce de güzel çalışmaların anlatımlarını paylaşmıştık.

Evinizde kullanmadığınız artık kumaştan yastık yüzü yapabilirsiniz. Evdeki yastıklarınızın klasik görüntülerinden sıkıldıysanız onlara yapacağınız yüz veya kılıflarla onları değişik görünümlere kavuşturabilirsiniz. Böylece yeni bir yastık almaktan da kurtulmuş olursunuz.

Evde bu tür kolay çalışmalarla dekoratif anlamda güzel görünümler elde edebilirsiniz. Evde dekoratif değişiklikler yapmak için bu tür basit fikirler veya örnek çalışmalar her zaman işimize yaramıştır. Adım adım kumaştan yastık kılıfı hazırlamak için örnek ise şöyle ;

 
 

desenli-kumastan-yastik-kilifi-hazirlamak

 

EVDE KOLAY SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kolay süs, anlatımlı kolay süs nasıl yapılır ve anlatımlı süs yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir