DİKİŞSİZ PANTER DESENLİ KUMAŞTAN KOLAY TOKA YAPMAK

Dikişsiz panter desenli kumaştan kolay toka yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan kumaş toka çalışmalarını buldukça sizlere paylaşıyorum. Hem güzel çalışmalar ortaya çıkıyor.

Hem de dikişsiz bir şekilde yapılması da hem pratik hem de kısa sürede toka yapmış oluyorsunuz. Evde dikişsiz panter desenli kumaştan toka yapmak için altta paylaştığım çalışma hem detaylı, hem de kısa sürede yapabilirsiniz.

Bu tür evde kolay yapılan takıları sizde yapabilirsiniz. Kumaş farklı olabilir veya değişik desenli kumaşlarla da dikişsiz takı yapabilirsiniz. Sitemizde bununla ilgimi birçok kez paylaşım yaptığımı hatırlıyorum.

Hatta onlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri dikişsiz kumaş toka yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

dikissiz-panter-desenli-kumastan-kolay-toka-yapmak

source

 

NİŞANLI KIZ SAÇI TAÇ ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evlenecek kız saç taç modelleri, evlenecek kız saçı ve nişan töreni saç için taçlar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir