DONDURMA ÇUBUKLARINDAN DUVARA SÜS YAPMAK

Dondurma çubuklarından duvara süs yapmak için paylaştığım bu enfes dekorasyon çalışmasını çok beğendim. İlk fırsatta da bir boşluğumda yapmayı düşünüyorum. Sizlerde evinizde boş vakitlerinizi bu tür dekoratif süs yapmak için harcamak düşüncesindeyseniz, mutlaka bu çalışmayı değerlendirin derim.

Çünkü çok güzel ve kolay bir çalışma… hobi çubuklarını bir araya getirip boyadıktan sonra değişik şekiller yapabilir ve duvara sarkaç süs şeklinde asabilirsiniz. Çalışma da kırmızıya boyanmış, siz pembe yapabilir veya evinizin duvar renkleri neyse zıt rengine de boyayıp kullanabilirsiniz.

Şekil ise kafanıza göre takılabilirsiniz. Dilerseniz çalışmadaki gibi hobi çubuklarını yapıştırıp, ortaya değişik akustik şekiller çıkarabilirsiniz. Bu tür dekoratif fikirler ve dekorasyon fikirlerini sitemizde daha önce de sunmuştuk. Onlar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

dondurma-cubuklarindan-duvara-sus-yapmak

 

YÜN İPTEN YUVARLAK SARKAÇ AVİZE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde yün iple avize yapımı, iple sarkaç avize yapımı ve ipten sarkaç avize yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir