DÜĞMELERDEN BİLEKLİK YAPMAK

Düğmelerden bileklik yapmak isteyenler olabilir diye paylaştığım bu güzel ve değişik çalışmayı seveceksiniz. Sizde evinizde boş kaldığınızda el yapımı takı veya nelerden takı yaparım diyorsanız, bu güzel çalışma imdadınıza yetişecek. Kolayca yapabilir ve değişik düğmeleri bir araya getirerek çok güzel bileklik modelleri yapabilirsiniz.

Evde kolay bileklik yapmak için paylaştığımız diğer benzer çalışmalar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Düğmelerden bileklik nasıl yapılır diyorsanız bu güzel çalışmanın benzerlerini sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz.

 
 

Düğmeden bilezik yapmak veya benzer çalışmaları yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Güzel el yapımı bileklik çalışmalarını buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay yapılan bileklik yapımı veya takı çalışmalarını araştırıyorum. Kolay gelsin.

dugmelerden-bileklik-yapmak

 

KARTONDAN MİNYATÜR ÇİT SAKSI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çit saksı modeli, karton çit maket ve karton çit nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir