DÜĞÜM ŞERİT KURDELEDEN PAPATYA YAPMAK

Düğüm şerit kurdeleden papatya yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde beğeneceksiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmasında aşama aşama kurdele şeridiyle nasıl gül yapacağınız veya papatya çiçeği yapacağınız belirtilmiş.

Daha önce de kurdele şeridiyle yapılan çiçek veya süs çalışmalarını paylaşmıştık. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Adım adım kurdele şeridinden papatya yapmak için paylaştığım çalışma da ne yapmanız gerektiği belirtilmiş.

Bu tür işleri yapmayı seviyorsanız, kurdele şerit kullanarak harika süs çalışmaları da ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

dugum-serit-kurdeleden-papatya-yapmak

 

PİKACHU ETAMİN İŞLEME ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. etamin işleme pikachu, pikachu etamin işleme örnekleri ve pikachu etamin örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir