EJDERHA OYUNCAK EL KUKLASI YAPMAK

Ejderha oyuncak el kuklası yapmak isteyenler için paylaştığım bu örnekteki gibi sizde çok güzel oyuncak el kuklaları yapabilirsiniz. Daha önce de kolay el kuklası yapmak için çeşitli çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Kolayca sizde çocuklarınızı eğlendirmek ve onlarla oyunlar oynamak için el kuklaları yapabilirsiniz.

El kuklası yapmak için paylaştığım çalışmaları kısa sürede yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Kumaştan veya örgü el kuklası yaparak çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Bazen evde oyuncak yapmak hem daha sağlıklı olur. Hem de çocuklarınıza kendinizin yaptığı bir oyuncakla oynamalarını sağlamanın verdiği haz başkadır.

Bu yüzden sürekli sitemizde oyuncak yapmak ve kolay oyuncak yapmak için birçok çalışmanın detaylı anlatımını ve videolu anlatımını bulup paylaşıyorum. Ejderha oyuncak yapmak veya dinozor el kuklası yapmak için bu altta paylaştığım örnekteki gibi sizde çok güzel örgüden el kuklası çalışmaları yapabilirsiniz.

 
 

Oyuncak kategorisinde ve kendin yap bölümünde birçok güzel el kuklası çalışmalarına da ulaşabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında da istediğinize uygun el kuklası örnekleri karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmalısınız. Kolay gelsin.

source

ejderha-oyuncak-el-kuklasi-yapmak

 

BATTANİYE KENARI İLMEK ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı ilmek atma, battaniye ilmek örnekleri ve ilmek atma örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir