El İşi Kağıdından 3 Boyutlu Kalp Yapmak

Evde kağıttan 3D kalp yapmak için daha önce güzel bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda da yine sizlere kağıttan 3 boyutlu kalp yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve projeyi nasıl tamamlayacağınız gösterilmiş. Yapmanız gereken renkli el işi kağıdından kalp yapmak için malzemeleri temin ettikten sonra resimli anlatımda gösterildiği gibi aşamaları tamamlamak.

El işi kağıdından 3 boyutlu kalp yapmak için benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kağıt karton bölümünde benzer  3boyutlu çalışmaların resimli anlatımları ile anlatımlı videolarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kağıttan 3 boyutlu kalp yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

el-isi-kagidindan-3-boyutlu-kalp-yapmak

source : http://www.duitang.com/people/mblog/10106365/detail/

 

Evde Boncuktan Süs Çiçek Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuklu süs saksı yap, boncuktan çiçek nasıl yapılır ve boncuktan sahte çiçek yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Hilal diyor ki:

    Site mukemmel olmus. Emegi gecenlere coook tesekkurler :) Tam olarak arayip da bulamadigim butun icerikler mevcut. Devamini bekliyorum :)

  2. Nuray diyor ki:

    hilal hanım biz teşekkür ederiz. saolun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir