EL İŞİ KAĞIDINDAN ÇİLEK HEDİYE KUTUSU YAPMAK

El işi kağıdından çilek hediye kutusu yapmak isteyenler olabilir. Daha önce bu tür çalışmaların nasıl yapıldığını gösteren anlatımlar paylaşmıştım.

Hatta hediye paketi şablonları da paylaştığımı hatırlıyorum. O çalışmalar sanırım bu yazımı yayınladıktan sonra hemen altta çıkacak. Onlara da göz atmanızı tavsiye edeceğim.

Çünkü hepsi birbirinden güzel çalışmalar ve eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacaklar. Kartondan hediye paketi yapmak isteyenler bazen meyve şeklinde hediye paketleri yapmak da isteyebilirler.

İşte bu çalışma çilek şeklinde hediye paketi yapmak isteyenler için ideal olduğunu düşünüyorum. Anlatımlı olması sayesinde aşamaları uygulayarak sizde bu güzel çalışmanın aynısını yapabilirsiniz.

Şablon olarak paylaşılmamış. Yapılmış ve tamamlanmış hali gözüküyor. Sizde aynı çalışmayı kısa sürede zorlanmadan yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çilek hediye paketi yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

el-isi-kagidindan-cilek-hediye-kutusu-yapmak

source

 

DESENLİ DERİ KUMAŞTAN HEDİYE ÇANTA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı deri çanta yapmak, anlatımlı deriden çanta yapmak ve deri kumaşla çanta yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir