El İşi Kağıdından Sarkaç Süs Yapmak

El İşi Kağıdından Sarkaç Süs Yapmak

Renkli fon kağıdından sarkaç süs yapılışı ile ilgili daha önce sizlere sitemizde çeşitli paylaşımlarda bulunmuştuk. Bu yazımda ise sizlere yine benzer bir sarkaç süs çalışması paylaştım. Resimli anlatımı sayesinde sizde evinizde el işi kağıdından sarkaç süs yapmak isterseniz, kolaylıkla yapabilecek ve kullanabileceksiniz. Sarkaç süs yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli sarkaç süs yapılışı çalışması sayesinde evinize harika sarkaç süsler yapabileceksiniz. Evde kolay sarkaç süs yapmak isteyenler bu yazımla birlikte sitemizde yer alan kendin yap bölümündeki diğer sarkaç süs çalışmalarına göz atabilirler. Bu yazımın hemen sonunda karşınıza benzer yazılar çıkacak. Aynı bölümde yer alan diğer sarkaç süs çalışmalarını da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

el-isi-kagidindan-sarkac-sus-yapmak

Renkli el işi kağıdından rulolar yapılıyor. Ardından hasır ip ile yapılan süslerin sap kısmı oluşturulup sarılıyor. Renkli fon kağıdından sarkaç süs çalışması yaparak ister evinizi ister çocuklarınızın odasını güzelleştirebilirsiniz. Eva kağıdından sarkaç süs yapmak isterseniz ilgili kategoriye girerek çalışmanın resimli anlatımına ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda benzer yazılar şeklinde karşınıza sarkaç süs projeleri çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

source : http://asubtlerevelry.com/paper-cone-hanging-centerpiece

 

Kola Şişelerinden Puf Oturak Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit puf nasıl yapılır, evde kolay puf yapmak ve kola şişesinden puf yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir