El Yapımı Arkadaşlık Bileklik Yapmak

El Yapımı Arkadaşlık Bileklik Yapmak

Son zamanlarda meşhur olan ve birçok genç kızın bileğinde görebildiğiniz arkadaşlık bilekliklerinin nasıl yapıldığını sürekli olarak anlatımlı bir şekilde paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere el yapımı arkadaşlık bileklik yapmak isteyenler için detaylı bir resimli anlatım paylaşıyorum. Adımları uygulayarak sizde kendinize veya sevdiğiniz bir arkadaşınıza vermek üzere güzel bir arkadaşlık bileklik yapılışını öğrenebilir ve hediye edebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma için resimli anlatımdaki tarifleri uygulamanız yeterli olacaktır.

El yapımı arkadaşlık bilekliği yapılışı ile ilgili diğer çalışmaları sitemizde yer alan takı tasarım bölümü ile kendin yap kategorilerinde sıkça bulabilirsiniz. Bu bölümlerde el yapımı takı örneklerini ve nasıl yapıldıklarını gösteren derslere katılabilir ve yapımını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. El yapımı takının bir başka özelliği ise hediye edeceğiniz kişiye eliniz ile hazırladığınız için iki kat daha fazla sevinmesine yol açacaktır. Bu yüzden dışarıdan alınan yapma bileklik yerine evde kendi emeğiniz ile yaptığınız bir hediye daima arkadaşınızı mutlu edecektir. Bu tür çalışmaları yaparak doğum günlerinde veya özel günlerde sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Resimli anlatımla sizi şimdi baş başa bırakıyorum.

 
 

el-yapimi-arkadaslik-bileklik-yapmak

Aşama aşama üstteki resimli anlatımda el yapımı bileklik yapılışını öğrenebilirsiniz. Farklı renkler tercih edip, farklı farklı bileklikler de üretmek size kalmış. Bu tür çalışmaları yaparak turistik yerlerde yaşıyorsanız kolaylıkla satabilirsiniz de… bunu mutlaka düşünün. Böylece evden para kazanmak istiyorsanız da satacak ve para kazanacak güzel bir ürünün yapılışını öğrenmiş olursunuz. Kolay gelsin.

source : http://imgfave.com/view/3478322?u=234331

 

Plastik Tabaktan Pizza Sarkaç Süs Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde sarkaç süs yapımı, kağıt tabaktan sarkaç süs ve kolay sarkaç süs yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir