EL YAPIMI ÇANTA ŞABLONLARI

El yapımı çanta şablonları arayanlar olabilir düşüncesi ile bu güzel kendin yap çalışmalarını paylaşmak istedim. Altta yer alan resimlerde hem tamamlanmış hali, hem de şematik görünümü yer alıyor. Cüzdan şeması sayesinde sizde parçaları kumaşla hazırlayabilir ve kendi el çantanızı veya cüzdanınızı yapabilirsiniz.

Evde kolay cüzdan yapmak gibi ilginç fikirler ve çalışmalar arıyorsanız sitemizde buna benzer birçok çalışmayı bulabilirsiniz. Anlatımlı cüzdan yapımı çalışmalarının şemaları ve şablonlarından yararlanarak kısa sürede çok güzel cüzdan yada para cüzdan modeli yapabilirsiniz.

 
 

Evde cüzdan yapmak için paylaştığım şemaların kalıbını çıkartıp, kısa sürede para cüzdan modeli çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

el-yapimi-canta-sablonlari

 

54 ADET YENİ OYA ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 yeni oya örnekleri, 2016 yeni oya örnekleri ve anlatımlı oya örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir