El Yapımı Kumaş Çiçek – Resimli Anlatım

El Yapımı Kumaş Çiçek – Resimli Anlatım

Kumaştan yapılan çalışmalara bir yenisini daha ekliyorum. Uzun zamandır kumaştan yapılan projeleri eklemeyi bırakmıştım. Fakat kumaştan yapılan birçok farklı çalışmayı sitemizde yer alan kumaş kategorisinde bulabilirsiniz. Bu yazımda sizlere el yapımı kumaş çiçek yapımını anlatan çok güzel resimli anlatımlar paylaşacağım. Sizde resimli anlatımlardan yararlanarak evinizdeki artık kumaş parçalarını değerlendirebilirsiniz.

 
 

Kumaş çiçek figürleri yapabilir ve çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın yapılışını gösteren resimlerden adımları takip edin ve sizde atık kumaş parçacıklarından harika küçük kumaş çiçekler yapın. Kumaştan çiçek yapımı ile ilgili diğer çalışmalar bu yazımın sonundaki bağlantılarda karşınıza çıkacaktır. Kolay gelsin.

source : http://handmade4all.com/clothes/12528-fabric-flowers-handmade-craft-ideas.html

Stoffblumen – fleurs en tissu – fabric flowers

 

Evde Deri Cep Telefonu Kılıfı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cas de téléphone en cuir, deri cep telefon kılıfı yapılışı ve deriden cep telefon kılıfı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir