EL YAPIMI TAKI NASIL YAPILIR

El yapımı takı nasıl yapılır? diyorsanız bu güzel çalışmayı sizde beğeneceksiniz. İncik boncuk satan dükkanlardan aldığınız takı malzemelerini bir araya getirdikten sonra bu paylaştığım çalışmadaki anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede çok güzel takılar yapabilirsiniz.

Unutmayın el yapımı takılar her zaman daha değerli ve pahalı olur. Çünkü emek harcanmış ve ince işçilik yer alır. Bu yüzden bu tür el yapımı takılar gördüğünüzde büyük paralara satıldığını görebilirsiniz. El yapımı takı yapmak için öncelikle sitemizdeki takı kategorisindeki diğer çalışmalara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum.

Çünkü birbirinden güzel takı çalışmalarını daha önce de paylaşmıştım. Onları da beğeneceksiniz. Hemen bu makalenin altında da birbirinden güzel takı çalışmaları ve anlatımları karşınıza çıkacak.

 
 

Onlara da göz atmayı unutmayın. Bu çalışma da adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede yapabilir ve sizde çok güzel takılara sahip olabilirsiniz. El yapımı takı nasıl yapılır diyorsanız buyurun anlatım ;

source

el-yapimi-taki-nasil-yapilir

 

GECE RAHAT GİYİM ÖNERİSİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. rahat giyim kombin önerileri, rahat kıyafet önerileri ve yazlık gece rahat kıyafet önerisi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir