ELBİSE YAKASI SÜSLEME

Elbise yakası süsleme örneği ile karşınızdayım. Bu güzel değerlendirme ve süsleme çalışmasını sizde kendin yap mantığı ile kısa sürede yapabilirsiniz. Evinizdeki malzemeleri de değerlendirerek kıyafet süsleme çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Penye süsleme örneklerini daha önce de paylaşmıştık.

Bu tür çalışmalar sayesinde sizde kolay penye süsleme, elbise yakası süsleme ve kıyafet yakası süs çalışmaları ile boş zamanlarınızı da değerlendirmiş olursunuz. Evde kolay yapılan kıyafet yaka süs çalışmaları ile sizde satış amaçlı çok güzel çalışmalar ortaya çıkartabilirsiniz.

 
 

Turistik yerlerde özellikle bu tür süslü yakalı kıyafet ve penyeleri çok kolay bir şekilde satabilir ve para kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyenlerin bu tür çalışmaları öğrenmelerini ve yapmalarını isterim. Kolay gelsin.

elbise-yakasi-susleme

 

EVDE KOLAY PENYE SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay elbise süsleme, evde kolay kıyafet süsleme ve evde kolay penye süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir