EN GÜZEL ÇEYİZLİK SECCADE MODELLERİ

En güzel çeyizlik seccade modelleri ile yine karşınızdayım. Geçen haftalarda da paylaştığımız çeyizlik olarak kullanacağınız en iyi eşyalar arasında seccadeler de geliyor. Seccade olarak motifli veya renkli olanlarını da sitemizde bulabilirsiniz. Hatta hemen bu yazımızın altında birbirinden güzel seccade modelleri ve değişik modelli seccade örneklerine ulaşabilirsiniz.

Desenli seccade modelleri her zaman dinini yaşayan insanlarımız tarafından tercih edilmektedir. İslam dinimizin şartlarından olan namaz kılmak için seccade önemli bir araçtır. Secde edeceğimiz zaman güzel ve bizi dine çağıran renkler, motifler veya desenlerde seccadeler kullandığımızda daha mutlu olarak inancımızı yaşayabiliriz.

Hatta evimize gelen ve namaz kılmak istediğiniz söyleyenlere de yine bu güzel ve birbirinden değişik seccade modellerinden birisini sunduğunuzda o kişiyi de mutlu etmiş olursunuz. Sade seccade modellerinin yanı sıra motifli ve daha çok cami motifli seccade modelleri ise en çok tercih edilenlerdir. Buyurun örneklere ;

 
 

 

 

KALİTELİ DANTEL YATAK ÖRTÜLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı dantel yatak örtüsü, dantel yatak örtüsü nasıl yapılır ve dantel yatak örtüsü yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir