EN GÜZEL ÇOCUK ODASI DEKORASYON ÖRNEKLERİ

En güzel çocuk odası dekorasyon örnekleri ile karşınızdayım. Hemen altta video halinde de birbirinden değişik ve güzel dekorasyon fikirlerine ulaşacaksınız. Günümüz çocukları çok şanslı ve artık odaları hayal ettikleri bir karakter veya çizgi kahramanın şeklinde donatılabiliyor.

Eskiden böyle imkanlar yoktu. En fazla plastik oyuncaklar veya bez bebeklerle odalar süslenirdi. Ancak günümüz çocukları hem kız hem erkek fark etmeksizin çok şanslı olduklarını görebilirsiniz. Hayal ettikleri ve uyuyacakları zaman keyifle mutlu uyumalarını sağlayacak harika dekorasyon fikirleri altta yer alıyor.

 
 

Sizde çocuğunuza bu türde bir dekora sahip odalar tasarlamayı veya yaptırmayı düşünüyorsanız, altta yer alan örnekler fikir verecektir. Gerçekten de çok güzel ve değişik fikirleri bende ilk gördüğümde şaşırmıştım. Kolay gelsin.

 

EN GÜZEL ÇEYİZLİK SECCADE MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çeyizlik seccade modeli, çeyizlik seccade örnekleri ve çeyizlik seccadeler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir