EN GÜZEL NAKO ÖRGÜ MODELLERİ

En güzel nako örgü modellerini derlemeye çalıştım. Adım adım anlatımına da yer verdiğimiz bu güzel çalışma da anlatımlı video yer alıyor. Birbirinden güzel yapılmış nako örgü örneklerini resim olarak göreceğiniz çalışmamızda daha önce de benzerlerini paylaştığımızı belirtmek isterim.

Sizde evde nako örgü örneği yapıyorsanız veya bu tür örgülerle haşır neşirseniz bu güzel modelleri beğeneceğinizi düşünüyorum. Değişik nako örgü modellerini buldukça yine sizlere ulaştıracağım. Sizlerde yapıyorsanız bize sosyal medya adresimiz üzerinden gönderebilirsiniz.

Anlatımlı nako örgü örnekleri sayesinde sizde değişik modeller yapmak için fikir edinebilirsiniz. Anlatımlı nako örgüler yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

YENİ BONCUKLU PATİK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı boncuklu patik, boncuklu patik çeşitleri ve boncuklu patik modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir