EN GÜZEL ÖRGÜ LİF MODELLERİ

En güzel örgü lif modellerini derledik. Bu güzel lif örneklerine benzer sizde evde yapıyorsanız veya uğraşıyorsanız, gördüğünüzde bu güzel örnekleri seveceksiniz. Daha önce sitemizde videolu anlatım şeklinde ve resimli anlatım şeklinde birçok lif örneğinin yapılışı ve lif modeli yapımıyla alakalı çalışmalara sitemizde yer vermiştik.

Hattı hemen bu yazımızın altında bulacağınız ve yararlanacağınız çok sayıda lif örnekleri de yer alıyor. Anlatımlı lif modeli yapımıyla alakalı çalışmalardan yararlanarak sizde kısa sürede en güzel lif modellerini yapmayı öğrenecek ve yapmaya başlayacaksınız.

Öğretici ders niteliğindeki lif örneği yapımıyla alakalı birkaç videoyu yine bu örnek lif resimlerinin altına serpiştirdim. İşinize yarayacaktır. Şimdi sizleri bu güzel ve değişik lif örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

ÖRGÜ PATİK TOZLUK MODELLERİ YAPILIŞI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü patik modelleri, örgü tozluk modeli ve örgü tozluk nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir