EN GÜZEL SAKALLI İPTEN YAPILMIŞ TÜL MODELLERİ

En güzel sakallı ipten yapılmış tül modellerini ve yine anlatımına ilişkin güzel videolarla karşınızdayım. Bu güzel malzemeden gerçekten güzel süs çalışmalar, ev eşyası süsleme veya değişik perde modelleri de yapılabilir. Hatta sitemizde daha önce sakallı ipten paspas yapımıyla alakalı çok güzel paylaşımlara yer vermiştim.

Birbirinden güzel sakallı ip projelerini hemen bu yazımın altında da görebilirsiniz. Onları da inceleyebilirsiniz. Çok güzel ve değişik paylaşımları sitemizde bulabilirsiniz. Bu tür çalışmaların nasıl yapıldığına ilişkin anlatımlı öğretici videolara da sıklıkla yer vermeye çalışıyorum.

Bu sayede öğrenebilir ve sizde kendi evinize yada satış amaçlı yapmaya başlayabilirsiniz. Sakallı ipten yapılan çalışmaları ben çok seviyorum. Hem çok güzel görüntüsü oluyor. Hem de evimize gelenleri şaşırtabiliyoruz. Bu tür çalışmalar satılıyor ve iyi para ettiğini söylemem gerek. Kolay gelsin.

 
 

 

 

KOLAY KULAKLI BERE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. derya baykal kulaklı bere, kolay kulaklı bere yapılışı ve kulaklı bere anlatımlı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir