EN GÜZEL ŞAL MODELLERİ

En güzel şal modellerini sizler için derledim. Fazla seçenek bulamasam bile bu güzel örnekleri seveceğinizi düşünüyorum. Hemen altında yapımını anlatan güzel bir de çalışma ekledim. Bu sayede sizde beğendiğiniz şal modelini yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde kolay şal yapımıyla alakalı birçok örgü işini ve şal yapılışı anlatımını sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Onları da inceleyerek sizde kendinize veya sevdiğiniz kişilere şal yapabilirsiniz. Şal yapıp satarak para da kazanabilirsiniz.

Evde örgü şal yapılışıyla alakalı benzer çalışmalar hemen bu içeriğin altında karşınıza çıkacak. Benzer yazılar bölümünde ki farklı şal modelleri ve yapılışını anlatan çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum. Kolayca sizde nasıl yapılacağını öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

YEMİŞ KABUKLARINDAN KOLYE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kuru yemiş kabuğundan kolye, kuru yemiş kabuklarından kolye ve yemiş kabuğundan takı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir