EN GÜZEL TEPSİ ÖRTÜLERİ MODELLERİ

En güzel tepsi örtüleri modelleri ile karşınızdayız. Bu güzel örnekleri ben görünce çok sevdim. Hemen yapılışını anlatan çalışmalar araştırdım. Ancak hazırlayan olmamış veya yapılışını detaylıca paylaşan olmamış. Üzüldüm ama yine de yılmayacağım bulacağım ve sizlere paylaşacağım.

Bu güzel örnekleri beğendiyseniz ve sizde yapıyorsanız yorum ekleyin. Yaptırmak isteyenler olabilir. Gerçekten hepsi el emeği göz nuru çalışmalar ve altta sıraladığımız örneklerin yapımcılarının ellerine emeklerine sağlık diyelim. Benzer tepsi örtüsü modeli veya dantel tepsi örtüsü örnekleri buldukça yine sizlere yayınlamaya çalışacağım.

 
 

Bu örnekleri ben çok sevdim. Umarım yapılışını anlatan çalışmaları da bulurum. Çok güzel değiller mi? sizde beğendiyseniz sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

YENİ PANÇO BEBEK KAŞKOL MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bebek kaşkol modelleri, anlatımlı bebek kaşkol örnekleri ve panço bebek kaşkollar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir