EN YENİ LİF MODELLERİ

En yeni lif modelleri ile karşınızdayız. Birbirinden güzel ve keyifli çalışmaları sizde çok seveceksiniz. Evde lif yapıyorsanız veya değişik lif örnekleri arıyorsanız bu güzel örnekler işinizi görecektir. Hepsi el emeği göz nuru olup, yapımcılarının ellerine sağlık diyebiliriz. Anlatımlı lif yapımı ve benzer lif örneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yapımını öğrenerek sizde kolay lif yapabilir ve yaptığınız banyo ovunma bezi ile çeyizlik olarak da birilerine hediye olarak verebilirsiniz. Yada kullanmalık banyo ovunma bezi yapmak için eğitimlerden yararlanabilir ve başkalarına da öğretebilirsiniz.

 
 

El sokmalı lif modelleri veya kare lif modelleri gibi değişik liflerin yapılışını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı lif çalışmaları arasında motifli lif örnekleri ve daha birçok güzel çalışma sitemizde yer alıyor. Hepsini seveceğinizi ve beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

 

ESKİ PENYEDEN PÜSKÜLLÜ ATKI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski penye değerlendirme, eski penyeden atkı yapmak ve eski penyeyle püsküllü atkı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir