Eski Ahşap Merdivenden Dekoratif Raf Yapmak

Dekorasyon yazılarıma uzunca ara vermiştim. Bu yazımda sizlere dekoratif fikir olarak harika bir değerlendirme çalışması paylaştım. Bu yazımda eski ahşap merdivenden dekoratif raf yapmak isteyenler için harika bir resimli anlatım paylaştım.

Eğer evinizin bahçesinde tahta merdiven varsa, onu harika bir rafa dönüştürebilirsiniz. Resimli anlatımda da göreceğiniz gibi ahşaptan raf yapmak için adımları takip etmeniz yeterli oluyor. Bu güzel çalışmayı evinizin boş duvarına yaparak, gömlek askılığı ve üzerine koli koyacağınız raf olarak kullanabilirsiniz.

Evde eski ahşap merdivenden kolay raf yapmak için resimli anlatımda gösterildiği gibi öncelikle eski ahşap merdiveni bir güzel temizlemekle başlayabilirsiniz. Daha sonra üzerini sprey boya ile boyadıktan sonra duvara monte etmeniz gerekiyor. Ahşap merdivenden raf yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

eski-ahsap-merdivenden-dekoratif-raf-yapmak

Ahşap raf yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmada ki uygulamayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Eğer eski merdiven yoksa, çalışmaya benzetmek için ahşap tahtalar kullanarak aynısını yapabilirsiniz. Gördüğünüz gibi proje tamamlanınca evde harika görünüyor. Bekar evlerine özellikle bu tür fikirler hem hayatı kolaylaştıracaktır. Hem de evi daha bir güzel gösterecektir. Benzer çalışmaları sitemizdeki dekorasyon bölümünde sürekli çalışıyorum. Kolay gelsin.

source : http://www.decoist.com/2013-12-23/ladder-shelves-storage-display-ideas/

 

Kumaştan Angry Bird Yastık Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. coussin en tissu, evde kolay yastık yapmak ve fabric cushion hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir