Eski Ahşap Sehpadan Köpek Evi Yapımı – Resimli Anlatım

Eski Ahşap Sehpadan Köpek Evi Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizde ev hayvanları bakıyorsanız ve kediniz ile köpeğiniz için güzel bir köşe yapmayı düşünüyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Evinizde bulunan eski ahşap sehpalarınızı atmak veya onları kırmak yerine onları çok güzel kedi evine veya köpek evine çevirebilirsiniz. Sevimli dostlarımız için onlara ahşaptan döşek yapabilir ve rahat etmelerini sağlayabilirsiniz.

 
 

Eski ahşap sehpadan köpek evi yapımı ile ilgili paylaşacağım bu çalışmayı siz kedileriniz içinde kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizdeki eski ahşap sehpaları kullanarak yapabilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay olduğu için resimli anlatımlarda detaylı olarak ne yapılması gerektiği anlatılmıştır. Resimli anlatımı takip edin ve sizde bu güzel çalışmayı yapın.

source : http://www.goodshomedesign.com/how-to-repurpose-an-old-chair-into-a-dog-bed/

Holzstativ Bewertung – wooden tripod evaluation – l’évaluation de trépied en bois

 

Evde Çoraptan Oyuncak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çoraptan kedi yapımı, çoraptan kolay oyuncak yapımı ve çoraptan köpek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Nuray diyor ki:

    Ellerinize saglik

  2. Nuray diyor ki:

    teşekkür ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir