Eski Araba Lastiğinden Salıncak Yapımı – Resimli Anlatım

Eski Araba Lastiğinden Salıncak Yapımı – Resimli Anlatım

Arabanız varsa ve eskiyen lastikleri depoya kaldırıyor yada atıyorsanız atmayın. Çünkü onları kullanarak çocuklarınız için harika salıncaklar yapabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımda eski bir lastiğin nasıl şahane ve eğlenceli bir salıncağa dönüştüğünü görebilirsiniz. Bu keyifli çalışma sayesinde sizde eski araba lastiğinden salıncak yapımını öğrenebilir ve çocuklarınızı mutlu edecek bu güzel salıncaktan yapabilirsiniz.

 
 

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizin bahçesine mutlaka yapmalısınız. Hem dekoratif anlamda güzel gözükecektir. Hem de evinize gelen misafirlerinizin çocukları çok eğlenecekler. Eski bir lastik, bir takım zincir ve boya başka hiçbir şey gerekmiyor. Örnek resimdeki çalışmanın aynısını da yapabilirsiniz. Dilerseniz farklı karikatür çizebilir ve salıncağı farklılaştırabilirsiniz.

source : http://janiszettel.blogspot.com.au/2010/06/were-swingin-group.html

Reifen-Schaukel – balançoire – tire swing

 

Çocuklar İçin 30 Çılgın Oyun Projesi başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 30 çılgın proje, 30 çocuk oyun fikri ve 30 oyun projesi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir