ESKİ AYNADAN ÇAY TEPSİSİ YAPMAK

Eski aynadan çay tepsisi yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede sizde eviniz için yapabilirsiniz. Anlatımlı değerlendirme çalışması ile sizde eski aynadan tepsi yapabilirsiniz. Eski ayna değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde çok güzel eşyalar yapabilirsiniz.

Evde kolay çay tepsisi yapmak için sitemizde paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan tepsi ve değerlendirme çalışmaları ile sizde güzel vakit geçirebilirsiniz.

Boş zamanlarınızı bu tür çalışmalar yaparak değerlendirebilirsiniz. Kolay yapılan birçok değerlendirme çalışmasını sitemizde yer alan değerlendirme kategorisinde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan değerlendirme çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

eski-aynadan-cay-tepsisi-yapmak

 

KUMAŞTAN PAPYON TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı papyon takı, kelebek toka yapımı ve kumaş papyon takı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir