ESKİ ÇOCUK KAZAKLARINDAN KÖPEK ELBİSESİ YAPMAK

Eski çocuk kazaklarından köpek elbisesi yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı beğeneceksiniz. Evinizde sevgili dostlar besliyorsanız ve onları seviyorsanız, bu güzel çalışmayı mutlaka denemelisiniz. Kendin yap çalışmaları arasında değerlendirme bakımından sitemizde birçok çalışmanın detaylı anlatımına ulaşabilirsiniz.

Onları hemen bu yazımın altından da görebilirsiniz. Eski kazaktan köpek elbisesi hazırlamak için alttaki çalışmanın detaylı anlatımından yararlanabilirsiniz. Adım adım kazaktan köpek kıyafeti yapabilir ve evinizdeki arkadaşlarınızı daha şık gözükmelerini sağlayabilirsiniz.

Köpek elbise örnekleri ve modelleri çok pahalı satılıyor. Ancak evde sizde kısa sürede bu güzel çalışmalardan yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı zorlanmadan yapacaksınız. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

eski-cocuk-kazaklarindan-kopek-elbisesi-yapmak

 

HASIR İPTEN KEDİ SÜRTÜNME DUVARI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kedi sürtünme çubuğu yapmak, evde kedi sürtünme duvarı hazırlama ve hasır ipten kedi sürtünme çubuğu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir