ESKİ ÇORAPLA OYUNCAK KEDİ YAPIMI

Eski çorapla oyuncak kedi yapımı olarak daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da keyifle yapabilir ve oyuncak olarak bu güzel çalışmayı evinizde sergileyebilirsiniz. Çocuklarınıza oyuncak kedi yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Eski çorapları değerlendirmiş olursunuz. Evde kolay oyuncak kedi yapmak için daha önce şablonlar da paylaştığımızı hatırlıyorum. Oyuncak kategorisinde birçok güzel çalışmaya ulaşabilir ve onları da kolayca yapabilirsiniz. Eski çorapla oyuncak kedi yapmak için paylaştığım çalışma da zor bir taraf yok.

Kısa sürede yapabilir ve keyifle yaptığınız oyuncak kedi çalışmasını isterseniz sevdiğiniz kişilere hediye edebilirsiniz. Eski çoraptan oyuncak kedi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmanın anlatımı ise şöyle ;

 
 

source : pinterest

eski-corapla-oyuncak-kedi-yapimi

 

OYUNCAK BAYKUŞ ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe oyuncak baykuş, kumaş oyuncak baykuş ve oyuncak baykuş nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir