ESKİ ÇORAPTAN ÇİM ADAM KİRPİ YAPMAK

Eski çoraptan çim adam kirpi yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kısa sürede yapabileceğiniz çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapmanızı öneririm. Bu güzel kendin yap çalışmasını eski çoraptan yapabilirsiniz.

Daha önceden tül çoraptan çim adam yapmak için bir takım çalışmaların anlatımlarını paylaşmıştık. Sitemizde onlara da ulaşabilirsiniz. Anlatımlı kolay çim adam yapımıyla alakalı çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay yapılan çim adam oyuncak veya süs çalışmaları ile çocuklarınızla birlikte de güzel etkinlikler gerçekleştirebilirsiniz.

Eski çoraptan çim adam yapmak için paylaştığım çalışma kirpi şeklinde yapılmış. Hem oyuncak görünümü var. Hem de suladığınızda büyüyen oyuncak kirpi çalışması yapmış olacaksınız.

 
 

Çocuklarınızla birlikte bu güzel kirpi oyuncak çalışmasını mutlaka yapmalısınız. Eski çoraptan çim adam yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

source

eski-coraptan-cim-adam-kirpi-yapmak

 

KOLAY TIRNAK BOYAMA ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay tırnak boyama, kolay tırnak nasıl boyanır ve nail sanatı tırnak boyama hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir