ESKİ ÇORAPTAN MİNYATÜR TAVŞAN YAPMAK

Eski çoraptan minyatür tavşan yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği harfiyen belirtilmiş. Tek yapmanız gereken rengi ne olursa olsun eski çorabınızı alıp, makas türü malzemeleri temin etmek.

Daha sonra altta paylaştığımız çalışmayı kısa sürede yapmak ve çocuklarınıza yeni güzel bir oyuncak oluşturmak. Bu güzel çalışmayı dekoratif süs olarak da evinizde kullanabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak çalışmasını zorlanmadan kısa sürede yapabileceğinizi düşünüyorum.

Anlatımlı oyuncak tavşan çalışması sayesinde sizde çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Yeni oyuncak alamadığınız çocuklarınıza bu tür değerlendirme projeleri ile çok güzel oyuncaklar oluşturabilirsiniz. Yapımı kolay ve bozulsa bile tekrar aynısından yapabileceğiniz kolay oyuncak çalışmaları olduklarını söyleyebilirim.

Bu tür oyuncak çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Sitemizdeki diğer çalışmaları da incelemenizi de öneriyorum. Hem yapımı kolay oyuncaklar, hem de sağlıklı oyuncak çalışmaları ile çocuklarınızı mutlu etmiş olursunuz.

 
 

Değişik oyuncak çalışmalarını sitemizde bolca bulabilir ve bu yazımızın altındaki benzer oyuncak çalışmalarına da göz atmanızı öneririz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-coraptan-minyatur-tavsan-yapmak

 

KALP ŞEKLİNDE KİTAP AYRACI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kalp kitap ayracı yapmak, kalpli kitap ayracı nasıl yapılır ve kalpli kitap ayracı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. ankara shuttle diyor ki:

    Muhteşem ! güzel bir hayal gücü bunu yapabilir . gayet güzel bir etkinlik

  2. kartvizit diyor ki:

    Gerçekten güzellermiş elinize sağlık..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir