ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK DOMUZ YAPMAK

Eski çoraptan oyuncak domuz yapmak için güzel bir çalışma paylaştım. Anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde domuz oyuncak yapabilir ve evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları ben çok beğeniyorum. Hem yapımı kolay. Hem de anlatımlı çalışma ile kısa sürede yaptıktan sonra satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Eski çoraptan oyuncak yaparak evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür oyuncak çalışmaları ile çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Evinizde atmaya kıyamadığınız çorapları değerlendirebilir ve çok güzel oyuncaklara dönüştürebilirsiniz.

Evde anlatımlı çorap oyuncak yapımı sayesinde tüm kullanmadığınız çorapları değerlendirebilirsiniz. Eski çoraptan domuz oyuncak yaparak TV ünitesi önünde de süs olarak kullanabilirsiniz. Bu tür oyuncak çalışmalarını sitemizde kendin yap kategorisinde çoğunlukla bulabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kolay oyuncaklar yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Bu tür oyuncak çalışmalarını seviyorsanız, sitemizdeki tüm çalışmaları incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-coraptan-oyuncak-domuz-yapmak

 

PLASTİK ŞİŞEDEN KEDİ ÇİÇEK SAKSISI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pet şişeden çiçek saksısı yapmak, pet şişeden kedili saksı yapmak ve pet şişeden saksı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir