ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK

Eski çoraptan oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım bu güzel sevimli kendin yap çalışmasını sizde evde yapabilirsiniz. Bir önceki yazımda da paylaştığım eski bebek çorabından oyuncak yapımına benzeyen bu güzel çalışmayı da yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde eski eşyaları değerlendirmek istiyorsanız ve onlardan harika eşyalar veya süsler yapmayı planlıyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemizde bu tür çalışmaları daha önce çoğu kez paylaşmıştım. Onları da inceleyerek harika ve güzel çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kolayca yapıp süs olarak evinizde kullanabilirsiniz.

Yada çocuklarınıza sağlıklı oyuncak olarak da üretip oynamalarını sağlayabilirsiniz. Kolayca yapıp kullanacağınız bu tür çalışmalar sayesinde boş zamanlarınızı da değerlendirebilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapıp süs olarak da vitrinde veya çocuk odasında kullanabilirsiniz. Sarkaç süs olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz.

 
 

Yaparken içini pamuk veya yün ile doldurmayı unutmayın. Hem pofuduk olurlar. Hem de bu tür oyuncakları görenler nereden aldığınızı dahi sorabilirler. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-coraptan-oyuncak-tavsan-yapmak

 

YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe yastık süs yapmak, keçe yastık süsü nasıl yapılır ve keçeden yastık süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir