ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK YAPMAK

Eski çoraptan oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasında ise eski çoraplarınızı değerlendirmek için güzel bir fikir bulunuyor. Eski çoraptan oyuncak yaparak hem evinizde süs objesi olarak kullanabilirsiniz. Hem de çocuklarınızı mutlu etmek için de kullanabilirsiniz.

Anlatımlı çorap oyuncak çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Çoraptan nasıl oyuncak yapacağınızı öğrendikten sonra sizde çocuklarınıza bu tür güzel ve eğlenceli oyuncak çalışmalarından çokça yapabilirsiniz.

Daha önce eski çoraptan köpek oyuncak yapmak ve eski çoraptan kedi yapmak gibi birçok anlatımlı oyuncak çalışmasını paylaşmıştık. Hemen bu yazımızın altında kesinlikle karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Adım adım çoraptan oyuncak yapmak için örnekte ayı oyuncak yapılmış.

 
 

Sizde çocuklarınıza bunun gibi sevimli ayıcık oyuncaklar yapabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak yapımı sayesinde çok güzel oyuncaklarla evinizi de süsleyebilirsiniz. Hem de eski çoraplarınızı atmamış ve onları değerlendirmiş olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-coraptan-oyuncak-yapmak

 

FİMO HAMURUNDAN AYICIK OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan ayıcık yapmak, fimo hamurundan minyatür ayıcık yapmak ve fimo hamurundan minyatür oyuncak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir