ESKİ DANTELDEN ATLETLE KIYAFET YAPMAK

Eski dantelden atletle kıyafet yapmak isteyen olur mu? bilmiyorum. Ancak olursa da bu güzel çalışmayı seveceklerdir. Kendin yap çalışması olarak bu yazımda sizlere evinizdeki fazlalık kullanmadığınız yıllanmış dantellerinizi kullanabilme şansı tanıyan bu güzel çalışmayı paylaşmak istedim.

Evde eski dantelden atleti birleştirerek harika bir kıyafete dönüştürebilirsiniz. Bu tür ilginç kıyafetleri yapmak ve giymeyi sevenler için paylaştığım bu tür çalışmalara benzer birçok paylaşım hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel dantel atlet elbise çalışmaları yapabilirsiniz. Yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Böyle ilginç elbise kombin fikirlerini birçok kişi satın almak isteyecektir. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

eski-dantelden-atletle-kiyafet-yapmak

 

HASIR İPLE TENEKE KOVA SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. halat iple teneke kutu süsleme, hasır iple teneke süsleme ve hasır ipten kova süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir