ESKİ DANTELDEN KASE YAPMAK

Eski dantelden kase yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını evde yapabilirsiniz. Eski dantel değerlendirme çalışmalarını daha önce de sık sık paylaşmıştık. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı yapıp takı aksesuar kabı olarak da kullanabilirsiniz.

Daha önceden dantelden lazımlık yapmak veya dantel değerlendirerek küçük kaseler yapmayı gösteren anlatımlar paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan dantel kase veya dantelden vazo yapmak gibi ilginç çalışmaları da sitemizde bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımızın altında benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları kısa sürede öğrenip aynısını yapabilirsiniz. Zor olmayan çalışmayı yaparken eski dantelleri de değerlendirmiş olursunuz.

 
 

Eski dantel değerlendirme örnekleri sayesinde sizde kısa sürede çok güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. Eski dantel değerlendirme örnekleri ile sizde kısa sürede keyifli çalışmalar yaparak kendinize yeni hobiler de edinmiş olursunuz. Kolay gelsin.

source

eski-dantelden-kase-yapmak

 

TIĞ İŞİ DAİRE ÖRGÜ ÖRNEĞİ ANLATIMLI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi daire, tığ işi daire örgü ve tığ işi daire örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir