ESKİ DANTELDEN YAPIŞTIRICIYLA KASE YAPMAK

Eski dantelden yapıştırıcıyla kase yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Evinizde fazla sayıda eski dantel varsa ve kullanmıyorsanız, onları değerlendirebilirsiniz. Sizde benim gibi eski eşyaları atmaya kıyamıyorsanız, çözüm bu tür değerlendirme çalışmalarıdır.

Sizde eski dantelleri değerlendirerek onlardan lazımlık veya çok şık kaseler yapabilirsiniz. Yapıştırıcı sıvıya renkli boya katarak, danteli bandırmanız ve taslak olarak tabak tersi kullanmanız yeterli olacaktır. Tabağın kalıbını alan dantel donduktan sonra kase şeklinde size hizmet vermeye başlayacaktır.

Bu tür değerlendirme çalışmaları ile eskileri atmamış olursunuz. Böylece boş zamanlarınızı da keyifli bir iş yaparak değerlendirmiş olursunuz. Kolay gelsin.

 
 

eski-dantelden-yapistiriciyla-kase-yapmak

 

YÜN İPLE HALKADAN SARKAÇ SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tüylü iple hasır ipten takı yapmak, tüylü ipten halkayla süs yapmak ve yün ipten halka süs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir