ESKİ DANTELLE BALONDAN MUHTEŞEM KASE YAPMAK

Eski dantelle balondan muhteşem kase yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve eğlenceli güzel kaselere sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken kullanmadığınız eski dantel örneklerini bir araya getirip, bir balon yardımı ile dantel büyüklüğünde şişirip, daha sonra yapıştırıcı ile danteli balona tutturmak.

Daha sonra donmasını beklerken, istediğiniz bir renge boyamak yeterli olacaktır. Daha sonra donar donmaz balonu patlatabilir ve dantelden ayırabilirsiniz. Ortaya muhteşem bir kase çıkacaktır. Bu güzel çalışmayı farklı farklı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar ile evinizi de güzelleştirebilirsiniz.

Keyifli bir pazar günü yapacağınız bu güzel çalışmayı eğlenerek ve keyif alarak yapabileceğinizi söyleyebilirim. Adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilen çalışma da zorlanmayacağınızı da söyleyebilirim. Bu tür çalışmalar ile boş kase modelleri yapabilir ve evinize gelen misafirleri de şaşırtabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı çalışma da aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Tek yapmanız gereken malzemeleri bir araya getirmek ve başlamak. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-dantelle-balondan-muhtesem-kase-yapmak

 

PLASTİK ŞİŞEDEN AYICIKLI ÇİÇEK SAKSISI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı plastik saksı yapmak, ayıcıklı çiçek saksısı yapmak ve kola şişesinden saksı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir