ESKİ DANTELLE SÜTYENDEN ELBİSE YAPMAK

Eski dantelle sütyenden elbise yapmak isteyen olabilir diye paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde kolayca yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında beğeneceğiniz birçok değerlendirme ve kıyafet yenileme çalışmasını sitemizde bolca göreceksiniz.

Anlatımlı kıyafet değerlendirme ve yenileme çalışmalarını sizde kolayca öğrenip yapabilirsiniz. Bu tür araştırmalarımda birçok çalışmayı bulup sitemizde paylaşmışımdır. Onları da inceleyebilir ve kolay yapılan değerlendirme çalışmalarını kendi kıyafet veya eşyalarınız için değerlendirebilirsiniz.

Eski dantelleri değerlendirme çalışması olarak da göreceğiniz bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı dantel sütyen elbise yapımı sayesinde sizde dekolteli harika şık gece elbiseleri tasarlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

eski-dantelle-sutyenden-elbise-yapmak

 

ÇORAPTAN OYUNCAK KUKLA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kukla yapmak, anlatımlı kukla yapımı ve çoraptan kukla nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir