ESKİ DANTELLERİ NASIL DEĞERLENDİREBİLİRİZ

Eski dantelleri nasıl değerlendiririz? diyen ev hanımları olabilir. Onlar için paylaştığım bu kare kare farklı yapılmış kendin yap fikirlerini seveceğinizi düşünüyorum. Sizde evinizde kullanmadığınız dantelleriniz fazla sayıda ise, onları bu şekilde süs çalışmalarında kullanabilirsiniz.

Sitemizde değerlendirme bölümünde onlarca paylaşım yaptığımı hatırlıyorum. Hepsi de evde işe yarayan çalışmalardan ve anlatımlardan oluşuyor. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Kolay yapılan değerlendirme fikirleri sayesinde hep boş vakitlerinizi keyifli zamana çevirmiş olursunuz.

Hem de eski dantelleri değerlendirerek fazlalıklardan da kurtulmuş olursunuz. Evde kolay yapılan birçok güzel çalışmayı sitemizde daha önce çoğu kez paylaşmıştık. Hemen bu içeriğin altında karşınıza belirecekler. O değerlendirme çalışmaları da çok işinize yarayabilir. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

eski-dantelleri-nasil-degerlendirebiliriz

 

ÖRGÜ LİF BİRLEŞTİRME ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım lif birleştirme, anlatımlı lif birleştirme ve evde lif birleştirme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir