Eski Disketlerden Minyatür Saksı Yapmak

Eskiden CD yerine geçen ve veri kopyalayıp, taşımak için kullanılan disketlerden hala evinde olanların yapabileceği güzel bir çalışma paylaştım. Hali hazırda satılıp satılmadığını bilmiyorum.

Ancak artık yeni çıkan bilgisayarlar USB özelliği, CD rom ve DVD özelliğinde oldukları için disket bölümleri kasalı bilgisayarlar döneminde kaldı. Bu yüzden bu çalışmayı sadece disketlerle yapabiliyorsunuz.

Daha önce CD ile süs çalışmalarını paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise eski disketlerden minyatür saksı yapmak için güzel bir resimli anlatım yer alıyor.

Adımları takip ederek sizde çok güzel şık minyatür saksılar yapabilirsiniz. Şimdi sizi evde eski disketten saksı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

eski-disketlerden-minyatur-saksi-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-diskette-vase/

 

Zincir Bileklik Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde zincirli bileklik yapmak, keçe zincir bileklik yap ve keçeden zincir bileklik yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir