ESKİ ELBİSEYİ YENİLEME FİKİRLERİ

Eski elbiseyi yenileme fikirleri olarak paylaştığım bu güzel çalışma ile sizde eski kıyafetleri yenileme işlemini uygulamayı öğrenebileceksiniz.

Eski elbiseyi yenileme fikirleri ile hem anısı olan kıyafetlerinizi değerlendirmiş oluyorsunuz. Hem de onları atmak yerine değerlendirerek onlara yeni görevler yüklemiş oluyorsunuz.

Eski elbiseyi yenileme çalışmaları olarak paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak, bu güzel çalışma ile harika kıyafetler yapmış olacaksınız.

Eski elbiseyi yenileme örneklerini sitemizde bolca bulabileceğiniz gibi size önerim ” Kıyafet Kombin ” kategorilerine de göz atmanız yönündedir. Anlatımlı yenileme fikirleri sayesinde kolayca sizde çok güzel kıyafetler yapabileceksiniz.

Eski elbiseyi yenileyerek etrafınızdaki insanları da şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

eski-elbiseyi-yenileme-fikirleri

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir