ESKİ EŞYADAN AVİZE YAPMAK

Eski eşyadan avize yapmak isteyenler olur diye paylaştığımız bu güzel ve keyifli çalışmayı sizlerde yapabilirsiniz diye sunmak istedik. Evinizde eski eşyaları değerlendirebilir ve onları yeni görevlerle yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eski eşyaları değerlendirme çalışmalarından birisi olan bu güzel projeyi de kendinize göre uyarlayabilirsiniz. Evinizde geniş bir tencereyi lamba yapabilirsiniz. Yada bu şekilde bir ilistir varsa onu değerlendirebilirsiniz. Eskileri yenileme veya eski eşyalardan bir şeyler yapmak isterseniz sitemizde bu tür birçok çalışmanın olduğunu söyleyebilirim.

 
 

Hatta altta karşınıza birbirinden değişik fikirler ve projeler de çıkacak. Onları da inceleyebilir ve işinize yarayanları öğrenerek yapabilirsiniz. Eskileri değerlendirerek sizde çok güzel yeni şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

eski-esyadan-avize-yapmak

 

YENİ CONVERSE BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı converse bebek patiği, converse bebek patiği yapmak ve converse bebek patik modeli yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir