ESKİ GAZETEDEN KOLAY SEPET ÖRME

Eski gazeteden kolay sepet örmek isteyenler için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı sepet örme örneğinden yararlanarak sizde gazete veya fazlalık kağıtlardan sepetler örebilirsiniz. Daha önce çok değişik ve güzel sepet örme çalışmalarını paylaştığımı hatırlıyorum.

Hemen bu yazımızın altında onlara rastlayacaksınız. Gazete kağıdıyla sepet nasıl örülür demeyin. Çünkü örülüyor. Aynı zamanda işlemi bitirince sepet ortaya çıktıktan sonra güzelce boyayabilir ve gazeteden yapıldığını da gizleyebilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satanlar da var. Böylece güzel paralar kazanıyorlar.

Sizde evde gazete kağıtlarını bir araya getirdikten sonra onları belirli ölçülerde kestikten sonra bu güzel örme işlemini uygulayabilirsiniz.

 
 

Eski gazeteleri bir araya getirin ve sizde onları sepete dönüştürün. Sepetleri boyadıktan sonra lazımlık veya süs olarak evde kullanın. Yada sevdiklerinize hediye edin. Sepet çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

eski-gazeteden-kolay-sepet-orme

 

KOLAY KUŞ BOYAMA RESİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay kuş boyama, kolay kuş çizimi ve kuş boyama resmi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir