ESKİ GÖMLEKTEN EV TERLİĞİ YAPMAK

Eskilerden yeni eşyalar yapmak isteyenler için bu gün güzel bir çalışma paylaştım. Bu yazımda eski gömlekten ev terliği yapmak için adım adım gösterilen resimli anlatım yer alıyor.

Daha önce de eski kazaktan çanta yapmak veya benzer çalışmaların nasıl yapıldığını gösteren anlatımları sitemizde paylaşmıştım.

Eski gömlekten terlik yapmak için altta nasıl kalıp çıkaracağınız, nasıl kesip, nasıl terlik şekline dönüştüreceğiniz gösteriliyor. Adım adım çalışmayı yaparak sizde eski gömleklerinizi yeni terliklere dönüştürebilirsiniz.

Eski eşyayı yenileme fikirlerini sürekli olarak sitemizde yer alan ” Değerlendirme ” kategorisinde bulabilirsiniz. Anlatımlı olmaları sayesinde, hem kolay yapabilirsiniz.

 
 

Hem de zorlanmadan kısa sürede bu tür çalışmaları yaparak eğlenceli zaman geçirmiş olursunuz. Şimdi sizleri eski gömlekten ev terliği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-gomlek-kolundan-ev-terligi-yapmak

source

 

TAHTA MANDALDAN SALLANAN MİNYATÜR SANDALYE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap mandaldan minyatür sandalye yapmak, ahşap mandaldan sallanan sandalye yapmak ve anlatımlı minyatür sandalye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir