Eski Gömlekten Yeni Kıyafet Yapmak – Resimli Anlatım

Eski Gömlekten Yeni Kıyafet Yapmak – Resimli Anlatım

Eskileri değerlendirme çalışmasına bir yenisini daha ekliyorum. Bu yazımda sizlere eski gömleğinizi yeni bir kıyafete nasıl çevireceğinizi gösteren güzel bir çalışma paylaşacağım. Resimli anlatımdaki gibi sizde evinizdeki eski gömleklerinizi değerlendirebilirsiniz. Eski gömleklerinizden yepyeni kıyafetler ortaya çıkarabilirsiniz. Resimli örneklerde gördüğünüz modeller gibi kendinize yeni elbiseler yapabilir ve etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Evinizde bulunan eski gömleklerinizi bir araya getirin ve paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde aynı çalışmayı kolaylıkla ve eğlenerek yapın.

 
 

Eski gömleklerinizden yepyeni elbiseler yapmak istiyorsanız, buyurun resimli anlatımlara ;

source : http://thesassypepper.blogspot.ro/2010/02/little-gals-wardrobe.html?&cuid=cea14227e742661896ec1a1a52f021e9

chemises habillées – dress shirts – Hemden

 

Yeni Hello Kitty Bebek Patik Modeli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 hello kitty patik modelleri, bottillons Bonjour Kitty ve Hallo Kitty Booties hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir