Eski Kazaktan Ev Terliği Yapımı – Resimli Anlatım

Eski Kazaktan Ev Terliği Yapımı – Resimli Anlatım

Eski kazaklarınızı değerlendirmek ister misiniz? Bu yazımda sizlere eski kazakları ev terliklerine dönüştürecek bir çalışmayı anlatan resimli bir anlatım paylaşacağım. Kolayca sizde eski kazaklarınızı ev terliklerine dönüştürebilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Buna benzer bir çalışmayı daha önceden paylaşmıştım. Sanırım o paylaşım keçeyle ev ayakkabısı yapılışı ile ilgiliydi. Ancak bu yazımda paylaşacağım çalışma eski kazaktan yapılmakta… evinizde kullanmadığınız ama atmaya da kıyamadığınız eski kazaklarınızı dönüştürmeye ne dersiniz? evet yanlış duymadınız! bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımı uygulayarak, sizde eski kazaklarınızı kullanışlı ev terliklerine dönüştürebilirsiniz. Evde eski kazaktan ev terliği yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-eski-kazaktan-ev-terligi-yapimi

aus alten Pullover – from old sweaters – à partir de vieux chandails

 

Evde Keçeyle Yastık Süsleme Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçe ile yastık süsleme, evde keçeden yastık süsü yapımı ve evde keçeyle kırlent süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir