Eski Kazaktan Köpek Elbisesi Yapmak

Eski kazaktan köpek elbisesi yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde evinizde beslediğiniz köpeğiniz için veya kediniz için çok güzel bir elbise yapabilirsiniz. Daha önce de bu tür değerlendirme çalışması paylaştığımı hatırlar gibiyim.

Evde eski kazaktan köpek elbisesi yapıp, ev arkadaşınızı hem kıyak bir görünüme kavuşturursunuz. Hem de evinize gelenler hayvanınızı daha çok sevmelerini sağlamış olursunuz. Evde köpeğinize veya kedinize elbise almayı düşündüğünüzde genelde ücretleri biraz kabarık olabilir.

Fakat bu tür çalışmaları kendiniz de çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Eski kazaktan veya elbiseden köpek kıyafeti yapmak için paylaştığım resimli anlatımda kazağın veya elbisenin neresinden kesileceği gösteriliyor.

 
 

Sonrasında yapmanız gereken kestiğiniz parçayı dikmek ve köpeğinize giydirmek kalıyor. Şimdi sizi eski kazaktan köpek kıyafeti yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-kazaktan-kopek-elbisesi-yapmak

source : http://stylowi.pl/19151206

 

Keten Kumaştan Ayakkabı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keten terlik yap, evde kolay terlik modeli yap ve keten ayakkabı modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir